Poprzedni
Następny

Pieczątki

Pieczątki są nierozłącznym elementem wyposażenia dobrze zarządzanej firmy, biura lub urzędu. To dzięki pieczątkom możemy w szybki sposób nanieść czytelne informacje na dokumenty. Dzięki nim możemy znakować i informować. Zastosowanie pieczątek to m.in. stemplowanie danych firmowych, imiennych, informacyjnych.

Zastosowanie pieczątek

Zastosowanie pieczątek ogranicza jedynie wyobraźnia, gdyż, na pieczątce możemy umieścić dowolne informacje, a także grafikę lub logo firmy. W naszej ofercie znajdują się również pieczątki wielokolorowe, a także datowniki, numeratory, akcesoria i tusze. Wyrabiamy pieczątki z precyzyjnym odbiciem w dobrej cenie. 

Zapraszamy do zapoznania się z listą produktów w naszym sklepie. 

Pieczątki na zamówienie – dokładnie takie, jakich potrzebuje Twoja firma

Pieczątki powinny być czymś, co wyróżnia markę na tle innych. Stemple można zostawiać nie tylko na dokumentach, ale też na paczkach wysyłanych do klientów. Oryginalna pieczątka pozwoli zwiększyć rozpoznawalność, a jej profesjonalny wygląd podniesie prestiż firmy. Takie właśnie pieczątki wykonujemy na zamówienie. Dbamy o to, aby nasze produkty były najwyższej jakości, a napis odbijał się wielokrotnie bez rozmazywania. Ponadto spełniamy wiele innych potrzeb naszych Klientów. Oferujemy Państwu ogromny wybór obudowy na pieczątkę. A naszym asortymencie znajdują się duże pieczątki biurowe – także zamykane, co minimalizuje ryzyko zabrudzenia dokumentów tuszem oraz mniejsze, idealne dla lekarzy, którzy często noszą stemple w kieszeniach fartuchów. Robimy proste odbicia z danymi i loga wymagające ogromnej precyzji. Każdy, kto zamówi u nas pieczątki online, dostanie produkt, który spełni każde oczekiwania i umożliwi stemplowanie wszystkiego, bez względu na rozmiar powierzchni.

Pieczątki dla dużych firm – każdy pracownik może posiadać swoją

Pieczątki na zamówienie najczęściej kupują lekarze, adwokaci czy urzędnicy. Korzystają z nich prywatni przedsiębiorcy oraz firmy. Stemple należące do konkretnej osoby są dopasowane personalnie, dlatego w dużych firmach powinny być łatwe do odróżnienia. To zapobiega pomyłkom. Ale jak to zrobić? My mamy dla Państwa rozwiązanie tego problemu. Zamówione u nas pieczątki mają różne kolory obudowy. Dzięki temu każdy pracownik lub dział w firmie może mieć inną, dopasowaną też do trybu pracy. Osoby, które często stemplują dokumenty trzymane w ręce (najczęściej ratownicy medyczni pracujący w terenie) stawiają na stemple zaciskowe, takie jak Pieczątka Colop Stamp Mouse 20. W wielu przypadkach pieczątka nie należy do osoby prywatnej, ale do firmy. Są na niej dane kontaktowe i informacje o przedsiębiorstwie. Zdarza się, że takich treści jest dużo. Kupując u nas pieczątki na zamówienie nie muszą Państwo decydować, które informacje można pominąć. Wystarczy zamówić większy model, na którym wszystko się zmieści.

PROMOCJA!

Naklejki laminowane 2 szt. do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego o wymiarach 65 x 65 mm. Złóż zamówienie, a naklejki otrzymasz za darmo!

Najpopularniejsze pieczątki w naszym sklepie online