Previous slide
Next slide

Pieczątki biurowe

Pieczątki biurowe są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu wielu firm. Dla naszych klientów przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę, dzięki której jesteśmy pewni, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Oferujemy pieczątki biurowe  o precyzyjnym odbiciu z tuszem w kolorze czarnym, niebieskim, czerwonym i zielonym. Lekkie i wytrzymałe budowy doskonale nadają się do korzystania z pieczątki w biurze, jak i przechowywania jej w torebce czy aktówce. Proponujemy także modele wyposażone w zatyczkę, która ma na celu zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniem. Wybierając pieczątkę należy zwrócić uwagę m.in. na liczbę dopuszczalnych wersów tekstu i wymiaru odbicia.  To właśnie ten element bywa zazwyczaj decydujący przy zakupie konkretnego modelu. Zainteresowaniem cieszą się np. pieczątki Trodat, Colop, Wagraf, które gwarantują łatwość obsługi, wygodę i wytrzymałość. 

Małe i duże pieczątki biurowe


Pieczątki biurowe mają zróżnicowane zastosowanie. Zazwyczaj zawierają i odbijają na papierze dane firmy bądź dane personalne. Zdarza się jednak, że klienci poszukują wygodnego modelu z datownikiem, bądź praktycznych pieczątek, które mają ułatwiać zatwierdzanie dokumentacji. Przygotowaliśmy więc modele, które doskonale wpasują się w zróżnicowane potrzeby. Bez względu na ich finalne zastosowanie, w naszej ofercie każdy znajdzie pieczątki biurowe, które wyposażą instytucje publiczne, biura, magazyny, kancelarie adwokackie czy gabinety lekarskie. 

Do najpopularniejszych należą pieczątki 38 × 14 mm, 47 × 18 mm i 58 × 22 mm. Przygotowane miejsce umożliwia umieszczenie do co najmniej 7 linijek tekstu w zależności od konkretnego modelu, dzięki czemu są uniwersalne i praktyczne. Zamawiając pieczątki w naszym sklepie, mogą Państwo dostosować kolor odbicia, skorzystać z wybranego wzoru odbicia, bądź indywidualnego projektu, który wykonamy według wytycznych. Realizujemy również zlecenia według przesłanego projektu z opcją akceptacji przed wykonaniem modelu. 

 

 

Najpopularniejsze pieczątki w naszym sklepie online