Previous slide
Next slide

Pieczątki imienne

Firmowe pieczątki imienne przeważnie zawierają imię, nazwisko oraz stanowisko, lub opis funkcji danej osoby. Pieczątki imienne mogą posiadać oprócz imienia i nazwiska również tytuł zawodowy. Pieczątka imienna jest uzupełnieniem do podpisu. Często stosowaną praktyką w wyrabianiu pieczątek imiennych jest pozostawienie odstępu między opisem, a imieniem i nazwiskiem co zapewnia  pieczątce z podpisem lepszą przejrzystość. Wyrabiane przez nas pieczątki imienne posiadają precyzyjne odbicia nawet gdy czcionka jest niewielkich rozmiarów.

Zapewniamy szeroki wybór automatów najlepszych producentów:

Pieczątka TRODAT 3911 (38x14mm)

35,00  z VAT

Pieczątka TRODAT 3912 (47x18mm)

37,00  z VAT

Pieczątka WAGRAF b1 (28x10mm)

40,00  z VAT

Pieczątka WAGRAF POLAN 1s (28x10mm)

41,00  z VAT

Pieczątka TRODAT 4910 (26x9mm)

45,00  z VAT

Pieczątka COLOP Printer Compact 10 (27x10mm)

45,00  z VAT

Pieczątka COLOP PRINTER COMPACT 20 (38x14mm)

47,00  z VAT

Pieczątka COLOP COMPACT 20 ELECTRICS (38x14mm)

47,00  z VAT

Pieczątka WAGRAF b2 (39x15mm)

47,00  z VAT

Pieczątka WAGRAF POLAN 2s (39x15mm)

49,00  z VAT

Pieczątka TRODAT 4911 (38x14mm)

55,00  z VAT

Pieczątka Colop Stamp Mouse 20 (38x14mm)

58,00  z VAT

Pieczątka TRODAT 4912 (47x18mm)

64,00  z VAT

Pieczątka Colop Stamp Mouse 30 (47x18mm)

66,00  z VAT

Pieczątki imienne są prawdziwym must have każdego przedsiębiorcy, pracownika instytucji, jak i osób, które na co dzień muszą podpisywać ważne dokumenty. Pieczątki używa się nie tylko w biurze, ale i poza nim, kiedy zachodzi taka potrzeba. Może ona zawierać dowolnie wybrane dane. Planując więc wyrobienie pieczątki, która będzie poniekąd naszym znakiem rozpoznawczym, warto postawić na jej wysoką czytelność i trwałość. Dlatego też oddajemy w Państwa ręce produkty, które wyróżniają się spośród innych na rynku.

Duży wybór pieczątek imiennych dla wymagających

Podczas wyboru pieczątki imiennej, każda osoba może mieć nieco inne oczekiwania względem tego produktu. Dlatego też w naszym sklepie internetowym każdy może znaleźć tę idealną dla siebie. Niezależnie od reprezentowanego zawodu i informacji, które są konieczne do umieszczenia. Nasze pieczątki mają wysoką jakość odbicia, nawet w przypadku, kiedy do umieszczenia jest większa ilość informacji, a tym samym czcionka jest mniejsza od standardowej. Jest to bardzo ważny aspekt, gdyż bardzo często to właśnie z pieczątki sczytywane jest nazwisko, a nawet numer telefonu. Dodatkowo naszym ogromnym atutem jest spory wybór automatów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Jakie pieczątki imienne szczególnie polecamy?

W naszej ofercie znajdą Państwo pieczątki imienne o różnym wymiarze odbicia. Dlatego też można zakupić pieczątkę zawierającą jedynie miejsce na imię i nazwisko i dodatkowo krótką treść. Taka jest chociażby pieczątka imienna COLOP Printer Compact 10. Można na niej zmieścić treść mieszczącą się w trzech linijkach. Pieczątka posiada różne warianty kolorystyczne, które po zamówieniu wysyłane są losowo. Wyróżnia się ona stabilnością i wytrzymałością. Jeśli jednak chcą zakupić Państwo pieczątkę, która umożliwi umieszczenie większej ilości treści, polecamy szczególnie model TRODAT 4912. W tym przypadku można zmieścić treść na aż sześć linijek. Pomimo dużej ilości treści, zapewnia ona bardzo wyraźne odbicie.

Dlaczego warto wybrać pieczątkę imienną z naszego sklepu?

Rozumiemy doskonale, że prowadząc własną firmę, przyjmując pacjentów w przychodni, czy pełniąc inną, bardzo ważną funkcję w urzędzie, nie zawsze znajdzie się czas na zamówienie pieczątki stacjonarnie. Dlatego też bardzo często komfortowym rozwiązaniem jest zamówienie solidnej, wysokiej jakości pieczątki imiennej w naszym sklepie internetowym. Serdecznie do tego zachęcamy. Wystarczy wybrać:
  • odpowiedni model o określonych wymiarach,
  • kolor tuszu,
  • wzór odbicia

Następnie należy wpisać własne dane i zaakceptować ostateczny wygląd pieczątki lub wybrać projekt do akceptacji. Gwarantujemy 100% satysfakcji i zadowolenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zobacz również: Pieczątki firmowe | Pieczątki lekarskie

Zamów pieczątki online

Wybierz model pieczątki i wprowadź informacje do zamówienia

Wybierz rodzaj dostawy

Podaj dane i formę płatności