...
Poprzedni
Następny

Pieczątki firmowe

Treść pieczątki firmowej nie jest ściśle określona w żadnej ustawie. Co powinna zawierać pieczątka firmowa? Najczęściej pieczątka firmowa zawiera nazwę przedsiębiorstwa, imię i nazwisko właściciela lub informację o rodzaju spółki. Oprócz tych danych pieczątka firmowa powinna zawierać adres siedziby firmy lub adres wykonywania działalności: ulicę, kod pocztowy oraz miejscowość. Kolejne dane na pieczątce firmowej to NIP i regon oraz numer BDO, jeśli firma posiada taki numer rejestrowy. Dodatkowymi informacjami na pieczątce firmowej są np.: numer telefonu, adres e-mail, lub strona www.

Pieczątka firmowa i jej zastosowanie

Należy pamiętać, że pieczątki firmowe służą również do zidentyfikowania przedsiębiorstwa i ułatwienia kontaktu z daną firmą dla urzędnika lub klienta firmy, dlatego dobrym zwyczajem jest umieszczanie w/w informacji. Pieczątka firmowa jest udogodnieniem dla przedsiębiorcy, który podczas składania podpisu nie musi przepisywać danych firmy. Wyrobienie pieczątki firmowej jest więc niezbędne.

Pieczątki firmowe niewątpliwie stanowią reklamę danej firmy, dlatego w przypadku posiadania logo firmy dobrze jest umieścić logotyp na pieczątce. Wszystkie te element sprawią, że pieczątka będzie doskonałą wizytówką naszej firm. Ważne, żeby pieczątka była bardzo wyraźna, estetyczna i wykonana techniką, która zapewnia czytelność. Nasze pieczątki firmowe posiadają precyzyjne odbicia nawet małych (6 pkt) wyrazów, a automaty, których używamy, są najpopularniejsze na polskim rynku.

Bogaty wybór pieczątek firmowych

Pieczątki Numer 1 to oferta dedykowana przede wszystkim Klientom, którzy poszukują wysokiej klasy firmowych pieczątek w atrakcyjnych, przystępnych cenach. Interesuje Cię wyrobienie pieczątki firmowej? Bardzo dobrze trafiłeś! Oferujemy zarówno popularne datowniki, jak i pieczątki z logo oraz hasłem firmy. Co więcej? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję – pieczątki firmowe lekarskie, wykorzystywane m.in. do akceptacji recept lub zwolnień pracowniczych. Dostępne w ofercie naszego sklepu pieczątki lekarskie są w pełni funkcjonalne, łatwe w użyciu i wytrzymałe. Jeśli masz jeszcze więcej pytań związanych z takim zagadnieniem, jak: co powinna zawierać pieczątka firmowa i jakie dane na pieczątce firmowej są niezbędne, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy!

Zobacz również: Pieczątki imienne | Pieczątki lekarskie

PROMOCJA!

Naklejka laminowana do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego o wymiarach 66 x 100 mm. Złóż zamówienie, a naklejkę otrzymasz za darmo!

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.