Poprzedni
Następny

Pieczątki firmowe

Treści pieczątki firmowej nie jest ściśle określona w żadnej ustawie. Najczęściej pieczątka firmowa zawiera nazwę przedsiębiorstwa, imię i nazwisko właściciela lub informację o rodzaju spółki. Oprócz tych danych pieczątka firmowa powinna zawierać adres siedziby firmy lub adres wykonywania działalności: ulicę, kod pocztowy oraz miejscowość. Kolejnym elementem, który powinien znaleźć się na odbiciu pieczątki to NIP i regon, oraz numer BDO jeśli firma posiada taki numer rejestrowy. Dodatkowymi informacjami na pieczątce firmowej są np.: numer telefonu, adres e-mail, lub strona www.

Pieczątka firmowa i jej zastosowanie


Należy pamiętać, że pieczątka firmowa służy również do zidentyfikowania przedsiębiorstwa i ułatwienia kontaktu z daną firmą dla urzędnika lub klienta firmy, dlatego dobrym zwyczajem jest umieszczanie w/w informacji. Pieczątka firmowa jest udogodnieniem dla przedsiębiorcy, który podczas składania podpisu nie musi przepisywać danych firmy.

Pieczątka niewątpliwie stanowi reklamę danej firmy, dlatego w przypadku posiadania logo firmy dobrze jest umieścić logotyp na pieczątce. Wszystkie te element sprawią, że pieczątka będzie doskonałą wizytówką naszej firm. Ważne, żeby pieczątka była bardzo wyraźna, estetyczna i wykonana techniką, która zapewnia czytelność. Nasze pieczątki posiadają precyzyjne odbicia nawet małych (6 pkt) wyrazów, a automaty, których używamy, są najpopularniejsze na polskim rynku.

PROMOCJA!

Naklejka laminowana do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego o wymiarach 66 x 100 mm. Złóż zamówienie, a naklejkę otrzymasz za darmo!