Previous slide
Next slide

Pieczątki okrągłe

Pieczątki okrągłe często wykorzystywane przy stemplowaniu dokumentów urzędowych. Na okrągłym odbiciu możemy umieścić godło i okrężny napis. Okrągły kształt pieczątki zapewnia estetyczne odbicie. Okrągłe pieczątki możemy również wykorzystać do znakowania np. biletów lub kuponów rabatowych, lub opakowań.

Wielkość Pieczątek Okrągłych

W naszym sklepie dostępne są różne wymiary odbić pieczątek okrągłych mi.in. o średnicy 10 mm, 12 mm,  17 mm, 20 mm, 24 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm . Należy dobrać odpowiednią wielkość odbicia do zapotrzebowania. 

Pieczątka Okrągła Wagraf fi10 (⌀10mm)

47,00  z VAT

Pieczątka Colop Printer Okrągły R12 (⌀12mm)

49,00  z VAT

Pieczątka Okrągła Wagraf fi20 (⌀20mm)

56,00  z VAT

Pieczątka Colop Printer Okrągły R17 (⌀17mm)

60,00  z VAT

Pieczątka Okrągła Wagraf fi30 (⌀30mm)

73,00  z VAT

Pieczątka Colop Printer Okrągły R24 (⌀24mm)

78,00  z VAT

Pieczątka Colop Printer Okrągły R30 (⌀30mm)

78,00  z VAT

Pieczątka Okrągła Wagraf fi40 (⌀40mm)

85,00  z VAT

Pieczątka Colop Printer Okrągły R40 (⌀40mm)

99,00  z VAT

Pieczątka Colop Printer Okrągły R50 (⌀50mm)

150,00  z VAT

Pieczątki Okrągłe Online

Pieczątki są jednym z podstawowych elementów wyposażenia biura – czy to w placówce lekarskiej, w prywatnej firmie, czy też w urzędzie. Najważniejszą rzeczą jest idealne odbicie i jak najdłuższy czas użytkowania. Jednak funkcjonalność połączona z jakością to nie wszystkie zalety okrągłego stempla.

Jak wybrać idealną pieczątkę?

Każdy element ma wpływ na budowę marki, a w tym na jej prestiż. W naszej firmie doskonale o tym wiemy, dlatego zachęcamy do wyboru okrągłej pieczątki. Podczas gdy inni używają nudnych prostokątnych wzorów, u nas zamówisz okrągłe stemple. Doskonale sprawdzą się do oznaczania dokumentów bądź kopert.

Wybór kształtu pieczątki musi być przemyślany, ale jeśli nie ma przeciwwskazań do opcji okrągłej, zdecydowanie warto z niej skorzystać. Chociaż na pierwszy rzut oka mogą się one wydawać ograniczające, w rzeczywistości istnieje wiele możliwości w zakresie ich użytkowania. Okrągły kształt pozwala tworzyć wzory, które z kolei przekładają się na reklamowy wygląd.

Okrągła pieczątka, której budowa idealnie harmonizuje z odbiciem stempla. Pozwala uzyskać atrakcyjne odbicie nietypowe dla wielu zastosowań: znakowanie bonów, kart lojalnościowych, certyfikatów i dokumentów urzędowych. Standardowa skuwka zabezpiecza przed zabrudzeniem podczas przechowywania stempla w torbie.

Pieczątki Numer 1

W naszej ofercie znajduje się spora liczba okrągłych pieczątek, które posiadają wiele wzorów oraz wielkości odbicia. Należy dobrać odpowiednią wielkość odbicia do zapotrzebowania. W ofercie znajdują się między innymi takie średnice jak:

  • 10 mm;
  • 12 mm;
  • 17 mm;
  • 20 mm;
  • 24 mm;
  • 30 mm;
  • 40 mm;
  • 50 mm.

Wystarczy, że wybierzesz dokładny wzór pieczątki, a następnie wybierzesz wszystkie pozostałe elementy, takie jak kolor tuszu, czy rodzaj czcionki tekstu. Wybór pieczątki jeszcze nigdy nie było tak łatwy. Wszystko zrobisz online, a my wyślemy pieczątkę najszybciej, jak tylko będzie to możliwe, nawet tego samego dnia! Zapraszamy do konfiguracji swojej okrągłej pieczątki.

Zamów pieczątki online

Wybierz model pieczątki i wprowadź informacje do zamówienia

Wybierz rodzaj dostawy

Podaj dane i formę płatności