Poprzedni
Następny

Pieczątki Antybakteryjne

Pieczątka szczególnie polecana do takich miejsc, jak: szpitale, kliniki prywatne, przychodnie, żłobki, przedszkola, instytucje i firmy, w których pieczątka często stosowana jest przez kilka osób. Pieczątka zawiera antybakteryjne szkło fosforowane, zawierające srebro (CAS: 308069-39-8) dla zachowania powierzchni pieczątek wolnej od bakterii.

Marka Microban to ogólnoświatowy lider w dziedzinie ochrony antybakteryjnej. Dzięki stworzonej przez Microban technologii wykorzystującej jony srebra i współpracy z marką COLOP powstały pieczątki COLOP Printer IQ Microban, które są w stanie efektywnie walczyć z groźnymi bakteriami oraz skutecznie hamować ich namnażanie. Technologia Microban jest dodawana do pieczątek w procesie produkcji. Kiedy niebezpieczne drobnoustroje mają kontakt z powierzchnią produktu, zabezpieczenie antybakteryjne Microban przenika przez ścianę komórek chorobotwórczych mikroorganizmów niszcząc ich funkcje, a także ograniczając ich wzrost i namnażanie się.

PROMOCJA!

Naklejki laminowane 2 szt. do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego o wymiarach 65 x 65 mm. Złóż zamówienie, a naklejki otrzymasz za darmo!

Najpopularniejsze pieczątki w naszym sklepie online